Home en lv
Mariju Naumovu mīl arī Filipīnās

Aizvadītajā nedēļā daudzi pasaules masu mediji saistībā ar Latvijas iestāšanos Eiropas Savienībā intervēja Mariju Naumovu.

Vācijas sabiedriskās televīzijas 1. programmas divus miljonus lielo skatītāju pulku Marija vāciski iepazīstināja ar Vecrīgas šaurajām ieliņām un Doma laukumu. Latvijas Nacionālajā Operā viņa izpildīja nelielu fragmentu no mūzikla Mūzikas skaņas, bet tālākais ceļš veda uz restorānu Pūt vējiņi, kur vācu žurnālisti tika cienāti ar pelēkajiem zirņiem, speķi un kefīru. Līdzīga mērķa intervija bija arī Vācijas televīzijā ARD, sekojot sarunai ar prestižā Francijas žurnāla "ELLE" pārstāvjiem par modi un mūziku Latvijā. Nedēļa noslēdzās ar intervijām vairākās Vācijas un Austrijas radio stacijās un video uzrunu mūzikas cienītājiem Filipīnās un Honkongā, jo tur tikko kā iznācis viņas albums "On A Journey".

Vakar Marija Naumova atgriezās no Berlīnes Starptautiskajiem Bērnu svētkiem, kuros viņa dziedāja pie Brandenburgas vārtiem 250 000 bērniem un vecākiem. Pēc Marijas uzstāšanās sekoja daudzu Vācijas folkloras grupu, klaunu, akrobātu, žonglieru priekšnesumi un krāšņa uguņošana. Svētki tika translēti tiešraidē vairākos televīzijas kanālos visā pasaulē.

 
Sapņi, kas piepildās

Latvijas radio stacijās skan jauna Marijas Naumovas dziesma “Dreams They Do Come True”.

“Marija Naumova un draugi”

21. augustā plkst. 19:30 Dzintaru koncertzālē notiks koncerts “Marija Naumova un draugi”.

Koncerti 1. maijā

1. maijā, par godu Latvijas pievienošanās brīdim Eiropas Savienībai, Latvijā un citur pasaulē notika svinīgi koncerti.

"Mūzikas skaņu" pirmā preses konference Rīgā

2004. gada 3. martā viesnīcā “Hotel Grand Palace” notika mūzikla “Mūzikas skaņas” pirmā preses konference Rīgā. Žurnālisti tika iepazīstināti ar galveno lomu izpildītājiem Mariju Naumovu, Juri Žagaru, Nicol un Ivaru Kalniņu.

Marija Naumova – "Garnier Color Naturals" modele

Francijas koncernā L’OREAL ietilpstošā kosmētikas marka “Garnier” paziņo divus nozīmīgus jaunumus. “Garnier”, ieviešot tirgū jauno matu krāsu “Color Naturals”, kļuvusi par ģenerālsponsoru “Mūzikas skaņu” iestudējumam Rīgā. Mūzikls atzīts kā klasiska, sirdij tuva un nezūdoša vērtība, ko ar nepacietību gaidām parādāmies mūsdienīgā formā.