Home en lv
"Mūzikas skaņu" pirmā preses konference Rīgā

2004. gada 3. martā viesnīcā “Hotel Grand Palace” notika mūzikla “Mūzikas skaņas” pirmā preses konference Rīgā. Žurnālisti tika iepazīstināti ar galveno lomu izpildītājiem Mariju Naumovu, Juri Žagaru, Nicol un Ivaru Kalniņu.

Jauniešu lomas atveidos pazīstamie jaunie dziedātāji Lauris Reiniks, Arvis Rekets, Madeira un Lily. Aktieri bija gandarīti par mēģinājumu precīzo norisi un organizatorisko līmeni, kā arī par saviem talantīgajiem jaunajiem kolēģiem – bērniem, no kuriem jaunākajam ir tikai 4 gadi. Kopumā uzvedumā uzstāsies 200 cilvēku, to skaitā 24 bērni. Piedalīsies Latvijas Nacionālā Simfoniskā orķestra mūziķi, koris “Dzintars”, “Admiral Club Ballet” dejotāji.

Ivo Eensalu pastāstīja par savu 22 gadus ilgo režisora darba pieredzi un veiksmīgo “Mūzikas skaņu” iestudējumu Igaunijā, kuru noskatījās 62 000 cilvēku. Igauņu kompānijas “Tequila” producenti Eva-Maria Eensalu un Kristian Hein informēja arī par labdarības akciju – visi 3600 Latvijas bērnu namu audzēkņi, no kuriem 2500 bērnu ir ar kustību traucējumiem, varēs noskatīties šo izrādi bez maksas. Eva Maria stāstīja, ka vēlas bērniem sagādāt spilgtu pozitīvu pārdzīvojumu un atmiņas uz visu mūžu – braucienu uz Rīgu, uz teātri, kur spēlē orķestris un uzstājas slaveni mākslinieki.

Producenti un izpildītāji izteica pateicību mūzikla ģenerālsponsoram “Garnier Color Naturals”, par kura jauno modeli ir kļuvusi dziedātāja Marija Naumova.

Kopš 3. marta darbojas “Mūzikas skaņu” iestudējuma Rīgā oficiālā interneta mājas lapa www.muzikasskanas.lv . Tajā atrodama informācija gan par Latvijas iestudējumu, tā dalībniekiem, gan ieskats “Mūzikas skaņu” vēsturē.

 
Sapņi, kas piepildās

Latvijas radio stacijās skan jauna Marijas Naumovas dziesma “Dreams They Do Come True”.

“Marija Naumova un draugi”

21. augustā plkst. 19:30 Dzintaru koncertzālē notiks koncerts “Marija Naumova un draugi”.

Koncerti 1. maijā

1. maijā, par godu Latvijas pievienošanās brīdim Eiropas Savienībai, Latvijā un citur pasaulē notika svinīgi koncerti.

Mariju Naumovu mīl arī Filipīnās

Aizvadītajā nedēļā daudzi pasaules masu mediji saistībā ar Latvijas iestāšanos Eiropas Savienībā intervēja Mariju Naumovu.

Marija Naumova – "Garnier Color Naturals" modele

Francijas koncernā L’OREAL ietilpstošā kosmētikas marka “Garnier” paziņo divus nozīmīgus jaunumus. “Garnier”, ieviešot tirgū jauno matu krāsu “Color Naturals”, kļuvusi par ģenerālsponsoru “Mūzikas skaņu” iestudējumam Rīgā. Mūzikls atzīts kā klasiska, sirdij tuva un nezūdoša vērtība, ko ar nepacietību gaidām parādāmies mūsdienīgā formā.