Home en lv
“Marija Naumova un draugi”

21. augustā plkst. 19:30 Dzintaru koncertzālē notiks koncerts “Marija Naumova un draugi”.

Jau par tradīciju kļuvis Marijas Naumovas solo koncerts vasaras nogalē brīvdabas koncertzālē. Koncerta programmā apkopota mūzika, kuru Marija izpildījusi pēdējā gada laikā – fragmenti no “Mūzikas skaņām”, mūzika retro stilā. Vēl skanēs pazīstamas, kā arī pavisam jaunas dziesmas, kuras paredzēts iekļaut Marijas nākamajā albumā. Četrām jau zināmajām valodām – latviešu, krievu, angļu un franču, kurās Marija parasti dzied, šoreiz pievienosies vēl piektā valoda.

Marijas Naumovas draugu lokā uz skatuves redzēsim dziedātājus Normundu Rutuli, Madaru Celmu, Līgu Robežnieci un Džulianu, Jelgavas bigbendu Raita Ašmaņa vadībā, Latvijas čempionus sporta rokenrolā “Ķengurroks”, kā arī kādu Latvijas skatītājiem pagaidām vēl nepazīstamu viesi no ārzemēm.

Pēc dziedātājas vārdiem, viņas labākie draugi ir gan mūziķi, gan arī skatītāji, kuru atbalstu Marija jutusi gadu no gada. Viņiem Marija vēlas dāvāt jauku, emocionāliem iespaidiem bagātu vakaru.

 
Sapņi, kas piepildās

Latvijas radio stacijās skan jauna Marijas Naumovas dziesma “Dreams They Do Come True”.

Koncerti 1. maijā

1. maijā, par godu Latvijas pievienošanās brīdim Eiropas Savienībai, Latvijā un citur pasaulē notika svinīgi koncerti.

Mariju Naumovu mīl arī Filipīnās

Aizvadītajā nedēļā daudzi pasaules masu mediji saistībā ar Latvijas iestāšanos Eiropas Savienībā intervēja Mariju Naumovu.

"Mūzikas skaņu" pirmā preses konference Rīgā

2004. gada 3. martā viesnīcā “Hotel Grand Palace” notika mūzikla “Mūzikas skaņas” pirmā preses konference Rīgā. Žurnālisti tika iepazīstināti ar galveno lomu izpildītājiem Mariju Naumovu, Juri Žagaru, Nicol un Ivaru Kalniņu.

Marija Naumova – "Garnier Color Naturals" modele

Francijas koncernā L’OREAL ietilpstošā kosmētikas marka “Garnier” paziņo divus nozīmīgus jaunumus. “Garnier”, ieviešot tirgū jauno matu krāsu “Color Naturals”, kļuvusi par ģenerālsponsoru “Mūzikas skaņu” iestudējumam Rīgā. Mūzikls atzīts kā klasiska, sirdij tuva un nezūdoša vērtība, ko ar nepacietību gaidām parādāmies mūsdienīgā formā.