Home en lv
In-Grid jaunais albums "La vie en rose"

2004. gada augustā visā Eiropā tika izdots itāļu deju mūzikas zvaigznes In-Grid jaunākais albums “La vie en rose”. Tajā dziedātāja izpilda pazīstamas franču dziesmas savā interpretācijā.

In-Grid, īstajā vārdā Ingrid Alberini, savu vārdu ieguvusi no slavenās filmu zvaigznes Ingrīdas Bergmanes. Viņas vecākiem piederēja kinoteātris, bērnībā In-Grid daudz skatījās filmas, kas iespaidoja viņas lēmumu kļūt par dziedātāju. In-Grid vēlējās pēc iespējas vairāk cilvēkiem sniegt pozitīvas emocijas caur mākslu, tādēļ aizrāvās ar aktiermeistarību, glezniecību un dziedāšanu. Drīz saprata, ka tieši mūzika ir viņas īstais pašizteiksmes veids.


Uzsākusi karjeru dzimtajā Ziemeļitālijā, In-Grid ātri ieguva slavu ar savu daudzkrāsaino balsi un aizrautīgo uzstāšanos uz skatuves. Pēc iepazīšanās ar starptautiski pazīstamajiem producentiem Larry Pignagnoli un Marco Soncini, viņa ierakstīja dziesmu “Tu es Foutu”. Bija radies jauns hīts ! In-Grid tagad tiek atzīta par itāļu deju mūzikas pēdējo 10 gadu seksīgākās balss īpašnieci.

 
"Energy Dance hits"

Jauna deju mūzika tieši tev ! Zvaigznes : Benny Benassi, In-Grid, Klubbheads, 2 Unlimited, Soca Girls, 4 Strings, Sylver, Whigfield.

Dziedātājas In-Grid panākumi

No 25. līdz 29. janvārim Kannās notiekošajā 38. starptautiskajā mūzikas gadatirgū MIDEM, kurā piedalās 13 tūkstoši dalībnieku no 92 pasaules valstīm, Latviju pārstāv tikai "Baltic Records Group". Šodien 10 Eiropas un Latīņamerikas ierakstu kompānijas itāļu dziedātājai In-Grid pasniedza Zelta un Platīna diskus par albumu "Rendez Vous".